top of page

Yayıncılık Hizmetleri

Bulut Üstü olarak uzmanlık alanımızın en başında süreli ulusal, yerel ve kurumsal dergi yayıncılığı geliyor. Uzun yıllardır büyük ilgi gören Keyifli Alışveriş, turizm sektörünün en güzel örneklerinden Anatolian ve coworking’in lider markası Workinton’ın gazetesi WorkinPost gibi çeşitli yayınları, hem içerik hem tasarım olarak, uzman bir ekiple hazırlıyoruz. Tecrübemize ve iş kalitemize kıyasla sunduğumuz uygun fiyatlarımızla her sektörden ihtiyaca hızlı ve etkili çözümler getiriyoruz.

Anatolian:

Anadolu Hotels ziyaretçileri için hazırladığımız ve her odada ücretsiz olarak sunulan Anatolian, tam bir “lifestyle” dergisi. Yayın hayatına Eylül 2016'da başlayan dergi, otel misafirleriyle ve Dergilik uygulaması okurlarıyla aylık olarak buluşmaya devam ediyor.

Teknik özellikler için tıklayın.

Keyifli Alışveriş:

2011 yılından beri Türkiye'nin en sevilen kadın dergilerinden olan Keyifli Alışveriş, en güncel moda haberleri, defileler, söyleşiler ve ürünlerle dolu sayfalarıyla, her ay binlerce okurla buluşuyor.

Keyifli Alışveriş Eylül 2016'dan beri yayın hayatına Türkiye'nin en büyük dijital yayın platformu olan Dergilik'ten devam ediyor.

Teknik özellikler için tıklayın.

A+ Beauty:

Güzellik, sağlık, estetik, beslenme ve fitness başlıkları altında, en yeni gelişmeleri sayfalarına taşıyan A+Beauty Dergisi, yayın hayatına başladığı 2018 yılından beri kendine özen gösteren herkesin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Dergilik Platformu’ndan indirilebilen A+Beauty’nin okurlarıyla buluşma frekansı ise üç ayda bir.

Teknik özellikler için tıklayın.

Antalya Film Festivali Gazetesi (2018):

55. Antalya Altın Portakal Film Festivali boyunca günlük olarak basılıp dağıtılan, A’dan Z’ye Bulut Üstü Yayıncılık tarafından hazırlanan 10 sayfalık bu özel gazete, tüm festivalin nabzını tutan aktüel bir yayın olarak ön plana çıkıyor.

WorkinPost (2017-2018):

Türkiye'nin en büyük coworking şirketi Workinton için çıkardığımız bu özel gazete, retro tarzı tasarımı, geri dönüştürülebilir kağıdı ve sektörel haber ve söyleşileriyle tüm Workinton şubelerinde, Workinton üyelerine ücretsiz sunuluyor. WorkinPost’u incelediğinizde siz de iş kalitemize ve detaylara verdiğimiz öneme tanık olabilirsiniz.

Teknik özellikler için tıklayın.

ebebek'ten Bebek

(2013-2016):

Anne ve bebek ürünleri sektörünün Türkiye'deki en büyük temsilcilerinden ebebek'in aylık yayını Bebek dergisi, 2013-2016 yılları arasında Bulut Üstü tarafından hazırlandı ve alanının en güzel, en ilgi çekici yayınları arasında yer aldı.

 

ePozitif (2015-2016):

ebebek'in çalışanlarının motivasyonu artırmak amacıyla çıkardığı bir şirket içi dergisi olan ePozitif  de 2015-2016 yılları arasında Bulut Üstü tarafından hazırlandı.

© 2022 Bulut Üstü Yayıncılık / Reklamcılık - Tüm Hakları Saklıdır

bottom of page