top of page

Reklam Hizmetleri

Bulut Üstü olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize çizgi altı reklam hizmetleri veriyoruz. Bunlara örnek olarak, yaptığımız bir çok kurumsal kimlik, katalog, kitap, ilan, haber ve fotoğraf/video prodüksiyon çalışmalarını gösterebiliriz. Eğer ihtiyacınız olan şirketinizi veya ürününüzü yoğun rekabette bir adım öne taşımak ama bunu yaparken yüksek bütçelerle boğuşmamaksa şu an doğru yerdesiniz. Aşağıda reklam hizmetlerimizden bazı örnekler bulabilirsiniz.

Katalog Çalışmaları:

Ekip olarak yapmayı en çok sevdiğimiz işlerden biri de katalog çalışmaları. Üstelik kataloglarınızı kendi bünyemizde İngilizce, İtalyanca veya Fransızca'dan Türkçe'ye  çevirip hazırlayabiliyoruz.

Diğer Basılı Çalışmalar:

Acıbadem Sağlık Grubu (ASG) ve Sabancı Vakfı için yaptığımız pek çok çalışma, bu alandaki en iyi referanslarımız olarak gösterilebilir. Ekibimizdeki yetenekli illüstratör, tasarımcı ve fotoğrafçılarla ortaya etkili çalışmalar çıkarıyoruz.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları:

 

Basit gibi görünse de logo, kartvizit ve benzeri çalışmalar şirketlerin dışarıya açılan yüzleridir. Müşteriniz ilk olarak bunları görürler ve ilk izlenimin öneminden bahsetmemize sanırız gerek yok.

Diğer Reklam Hizmetleri:

Dönemsel olarak yaptığımız işlerimize örnek olarak reklam fotoğrafçılığı (yemek, moda ve kozmetik), video prodüksiyonu, çeşitli dergilere verdiğimiz editoryal içerik ve çeviri hizmetlerini gösterebiliriz.

Fransızca, İtalyanca veya İngilizce editoryal içerikleri rahatlıkla Türkçe'ye çevirip, ilgili konu çerçevesinde hazırlayabiliyoruz.

© 2022 Bulut Üstü Yayıncılık / Reklamcılık - Tüm Hakları Saklıdır

bottom of page