top of page

Dijital Hizmetler

Teknolojideki son gelişmeler ve periyodik yayıncılığın içinde olmamız bizi kaçınılmaz olarak dijital yayıncılığa doğru kaydırdı. Dergimiz Anatolian, A+ Beauty ve Keyifli Alışveriş'i ayrıca dijital bir platformda yayınlıyor olmamız bu konuya verdiğimiz önemin güzel bir örneği. Aşağıda dijital hizmetlerimizin tamamının detaylı örneklerini bulabilir ve bu konuda neler yapabildiğimizi daha iyi anlayabilirsiniz.

Ancak şunu da belirtmeliyiz ki teknolojiyi sadece hizmetlerimizde kullanmıyoruz. İş akışımızda faydalandığımız bulut paylaşım teknolojileri, en güncel lisanslı tasarım programları ve sektördeki en güçlü görsel bankaya olan üyeliğimiz, iş hızı ve verimi açısından bizi başkalarından ayıran özelliklerimiz arasında.

Dijital Yayıncılık:

Keyifli Alışveriş, Anatolian ve A+ Beauty dergilerini dijital olarak yayınlıyoruz. 

Bunun yanında kitapların dijital satışı konusunda da deneyimliyiz. Şu an iki kitabımız Apple iBooks ve Google Play Books platformlarında, tam 53 ülkede satışta.

Yayınlarımızın Apple App Store, iBooks ve Google Play linkleri için tıklayın.

Web Sitesi Tasarımı ve Diğer Dijital Hizmetler:

Web sitemizi beğendiniz mi? Onu tamamen biz tasarladık. Yalın, sade tasarımların gücüne inanıyoruz ve eğer gördüklerinizi beğendiyseniz, sizin için en az bu kadarını yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Buna e-mailing tasarımı, dijital davetiyeler ve benzer dijital işler dahil.

© 2022 Bulut Üstü Yayıncılık / Reklamcılık - Tüm Hakları Saklıdır

bottom of page